EN BÜYÜK HEPSİ FANLARIII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?

+4
enbuyukcemreci
ercegüya
ceren_cemre
xxxcmreem
8 posters
YazarMesaj
xxxcmreem
En CeMrEcCi ShEkEr AdMiN
En CeMrEcCi ShEkEr AdMiN
xxxcmreem

NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? Empty
MesajKonu: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPerş. Haz. 07, 2007 8:43 am

ewt arkdaşlar burda birbirimizee nassı hepsici olduumuzu anlatalımm... bn lise 2 deydim sonuydu heralde nese bigün bi arkdaşım amanında amanınkim glmiş diip duruodu kızıım ddim bu ne biçim bi şarkı leen ddim yeni çktı çook güsel dinlemedin mi yok ddim sora bi hoca da 4 kız gzdiimiz için hepsi bnzetmesi yptı eeh artk bna farz olduu hepsiyi dinlemek ewe gttim powertürkü açtmm bkledim anaaam bunlar çktıı bn tbii kldım hakkatende güzeldi şarkıları o gündn sora sewdim tuttum grup hepsiyi tutacaımda ynii
ceren_cemre
En CeMrEcCi ShEkEr AdMiN
En CeMrEcCi ShEkEr AdMiN
ceren_cemre

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyC.tesi Haz. 16, 2007 12:14 pm

bana edanur söylemişti Very Happy bnde internetten baktım tbi isimlerini bilmiyodum söyleyenlerden duydum ezberledm ve şu anda sınıfta hepsiyi en iyi bilen bnm :cmre: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? 792177 NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? 369878
ercegüya
SüPeR MoDeRaTöR
SüPeR MoDeRaTöR
ercegüya

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPtsi Haz. 18, 2007 3:59 am

walla bn ilk çıktıklarında ne tanıodm nede şarkılrnı biliodm bzm snftn 4 kişi jhpsiyi yapıolardı bnde merak edip izledüm we anadımkü bu kzlrn spr oldunu sunny yoksa hbrm ble olmzdıtongue
enbuyukcemreci
En Çok Mesaj Silen ve En Harby Cemreci Admin
En Çok Mesaj Silen ve En Harby Cemreci Admin
enbuyukcemreci

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPtsi Haz. 18, 2007 4:16 am

popstarın son versiyonu devam ediodu showda orda birbirinden güzel 4 tane kız wardı tbi adları meleklerdi son3 e kaldılar zaten adları o zamnlar ezberlemiştim o zamanlar cemreciydim sonra elendikten1 yıl sonra spr bi albümle armaıza geri döndüler onların melekler grubu olduğunu hmn anladım
hpsinin popstara katıldığını adlarının melekler olduğunu pek kişi bilmez ,

popstardeyken onların kıymeti bilinmedi onaklrın kiymetini bilmeyen halk ondan sonra onlarınpeşinden koşturdu...
http://hepsicemre.forumup.com
erenchi
SüPeR MoDeRaTöR
SüPeR MoDeRaTöR
erenchi

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPaz Haz. 24, 2007 7:08 am

ilk albümlerinde gördüm ve popstar ıda izliyodum kuzenlerim bana popstardaki melekler dediler bende yarışmada onları tutuyordum ve o günden sonra hepsici oldum
NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? 792732
***eren***ırmak***
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
***eren***ırmak***

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPaz Haz. 24, 2007 7:37 am

popstrda adlarını ve kız grubu olmaları bnm ilgimi çekmiştiii bu kadarr ve kişiliğiminde etkisi var
gülçin_manyağı
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
gülçin_manyağı

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPtsi Tem. 09, 2007 4:44 am

ben bir gün tv izliyodum (powerturk)ve olmaz oplan çıktı dinledim
o anda karar werdim. arkilerledee ilk baş biz söylemiştik o şarkıyıVery Happy
xxxcmreem
En CeMrEcCi ShEkEr AdMiN
En CeMrEcCi ShEkEr AdMiN
xxxcmreem

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPtsi Tem. 09, 2007 10:14 am

hngi popstardA wardıı yaa bn hiç bilmiom baak
erenaşkısı_fatmanur

erenaşkısı_fatmanur

MesajKonu: Geri: NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?   NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? EmptyPtsi Tem. 30, 2007 4:04 pm

ben öle fasla müzik kanallarına bakmazdım arad bir geçerdim sonra bir gün bu hepsi denen mükemmel grubun olmaz oğ*** şarkısını dinledim ve bayılma ötesi bayıldım ve tam da power türkte video top yani böle paragraf açılıo grubun işte yönetmeni falan yasıo bende adlarını gördüm ama daha hangisi eren hagisi yasemin cemre gülçin bilmiodum acaba şu erenmidir falan die soruodum ve ben bu olmaz oğ*** şarkısını telefonum yokken annemin telefonuna kaydediomdum ve her dakka dinliodum sonra işte yalan şarkısı çıktı ama ben olmaz oğ*** şarkısında yasemine bayılmıştım adeta sonra bu yalan şarkısı çıkınca eren manyağı oldum bi dergide röpörtajlarını okudum ordan isimlerini gördüm hangisi eren falan die ondan sonra o gün bugün dür hepsiye deli divane hastayımm NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ? 481854 ((ansıl amaa))baya uzunn Smile

NASSI HEPSİCİ OLDUNUZZ?
1 sayfadaki 1 sayfası